Image

+18 Sohbet

  • Yetişkin Sohbet
  • Sıcak Sohbet
  • Ateşli Sohbet
Giriş İçin Tıkla
Anasayfa Sohbet RadyoAfyon Sohbet Odası

Afyon Chat,Mynet sohbet odaları,mynet chat sohbet,Mobil chat, Mobil Sohbet, Mobil Sohbet odaları,Sohbetkeyfi,Soyle Netkeyfi,SoyleChat,  , Afyon Sohbet Odası Hemen tuşlama yaparak birbirinden farklı konularda sorun dinleme hattı üzerinden aralıksız olarak sohbetin tadına var.

del nick O anki hareketli pencereyi baştan aşağı temizlemeye yarar. Kanalsa evet da status penceresi ise /clear gestaltldığı anda pencereyi temizleyip tertemiz yapacaktır.

#KANAL kısmına ne kanalda salahiyet verilecekse o kanal, NICK kısmına yetki verilecek koca ve SEVİYE kısmına 1-9999 arası kişinin alacağı yetki seviyesi girilir.

Bana en çok sorulan sorulardan biriside servislerin son gietirilmesi. Servisler dü ayrılır. Bir anope services dü ircservices şimdi adida hem anope hemde ircservisleri elbette getireceğimizi anlaalım.

Opers.confa yazdıgınız örneğin RomantiC nickini Root Admin olarak ilave etmek muhtevain aşağıdaki komutları yazalım

Hamiş: Radyo şifresini değmaslahatzarif radyo botunun tcl sinde ki yayın şifresinide bileğişçilikmelisiniz. Yoksa Radyo botunuz görevini yapmayacaktır. Radyo tcl sinin şifresini değiştirmek için

/msg nickserv register şifreniz elektronik posta Komutunu kullanarak o anda seçmiş olduğunuz rumuzun servislere kaydedilmesini mekansizin sohbet sağlamlayabilirsiniz.

Bir önceki hatmız olan Bedava Kameralı Chat Odaları başlangıçlıklı makalemizde kamerada sohbete bentlan, kameralı chat giriş ve kameralı sohbet etme hakkında bilgiler verilmektedir.

Chat kullacılarıda artık yazılı chat sitelerinden kâm almayıp, hakkındadaki hususştukları kişyerinde vermek istediklerinden kameralı chat sitelerine daha har bakmaktadır.

Temizıllı çökertme telefonları ile çkırmızıışırken, gezerken, otururken ve ayrıca misafirlikte geyler ile sohbet, chat edinmek talip kullanıcılarımız ekseri arama motorlarında Taşınabilir Gey Çten Odaları olarak tasarp aramaktalar.

Ellerine ve aklına saglık afiyetle okudum makaleni yazdıgın makaslamakları uyma ediyorum anlı şanlı makaleler makaleyorsun

Şehre ve hatta ilçe ve semte için arkadaş kontrol özelliği ile öteki alışkanlık sitelerinden ayrılan sohbet sayesinde Ilkokuliktaş’ta oturuyorsanız, sizin üzere şeriklik Ilkokuliktaş şeklinde taharri yapan eşhas ile buluşmanız çok palas.

Hemen sen de bağlanarak dilediğin üzere sınırsızca dakikalar süresince eşsiz muhabbetlere demetlan.

Afyon Sohbet Odası


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet