Image

+18 Sohbet

  • Yetişkin Sohbet
  • Sıcak Sohbet
  • Ateşli Sohbet
Giriş İçin Tıkla
Anasayfa Sohbet RadyoOnunla gittiğim parti evinde tanıştım. Gözlerimiz gece boyu hiç ayrılmadı. İlk kez yanağımdan öptüğünde artık ben kendimi kaybetmiştim. Elinden tuttum ve hızlıca mutfağa götürdüm. Ev arkadaşı görmeden hızlıca pantolonumu indirdi ve beni mutfak tezgahına yasladı. Hiç konuşmadan hızlıca beceriyordu beni. Daha hızlı diye inlerken elimle ağzımı kapadı. Abin (ev arkadaşı) duyacak dedi. Biz sanki hiç onlar yokmuş gibi dubleks evin üst kat mutfağında sevişiyorduk. Ben titreyerek boşaldım. Onun da boşalmaya yaklaştığını anladığımda eğilip ağzıma aldım ve hepsini yuttum. Hiç beklemiyordum ama tadı çok güzeldi. Eski sevgilimin tadı hep beni rahatsız etmişti ama onurun dölleri hiç öyle değildi. Çaktırmadan giyindik ve hiçbir şey olmamış gibi partiye devam edildi.

Sabah uyandığımda ne tepki vereceğimi bilmiyordum. Abimin ev arkadaşı onur benim nasıl escort ruhlu olduğumu öğrendi. Ya abime söylerse? Abim benim cinsel hayatım olduğunu bile bilmiyordu. Zaten muhafazakar bir ailede büyüdüğüm için öğrenirse beni çok fena yapardı. Arkadaşını öldürme ihtimali vardı. Kafamda bin tane soru ile yavaşça alt mutfağa indim. Hiçbir şey olmamış gibi onurla ve diğerleriyle ayaküstü sohbet ettim.

Ben giderken onur da benle beraber geleceğini, dışarda bir işinin olduğunu söyledi. Evden çıktığımız gibi anlaşmış gibi aynı anda öpüşerek birbirimizi soymaya başladık. Ben onun penisini ağzıma almış vakumlarken onur “ inanılmaz yalıyorsun, daha sevişmeye başlamadan tüm erkekleri boşaltıyorsundur” dedi. Haklıydı da. Eski sevgilimin penisini yalamaya başladığımda kendini tutamazdı ve her seferinde daha sevişmeye başlamadan ağzıma gelirdi. Onunkinin tadını sevmediğim için ağzıma gelmemesini her defa söylerdim ama o dinlemezdi. Aslında dinlerdi ama uygulayamazdı.

Beni apartmanın duvarına dayadı ve altımdakini indirdi. Ufak ufak parmaklamaya başladı ve bir anda tüm gücüyle içime yerleştirdi. Gözlerimden yaşlar gelecek gibi oldum ama 2 saniye sonra zevkten kendimi kaybetmiş bir şekilde inlemeye başladım. Hızını alamadı ve vajinamdan çıkarıp götümü zorlamaya başladı. daha önce yapmamıştım ama hiç hayır demedim. Onur o kadar etkiledi ki beni istediği her şeyi yapardım. Tek sorunumuz, biz anal seks yaparken tam kapının arkasında ev ahalisinin hazırlanmış dışarı çıkmak üzere oluşu ve kapıyı açtıkları gibi ev arkadaşıyla kardeşini bağıra bağıra sevişirken yakalaması oldu.
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Mp3indir