Image

+18 Sohbet

  • Yetişkin Sohbet
  • Sıcak Sohbet
  • Ateşli Sohbet
Giriş İçin Tıkla
Anasayfa Sohbet RadyoSelam arkadaşlar adım asuman. Size arkadaşımın abisiyle yaşadığım hikayeyi anlatmak istiyorum. Çocukluk arkadaşım ayşenin abisi orhunla çok eskiden beri tanışırdık. Biz 19, Orhun ise 22 yaşındayken bir gün Ayşelere ziyarete gitmiştim. Ayşeyle odada oturup oyun oynarken tuvalete kalktım. Tuvalete giderken orhunun odasının önünden geçerken aralık kapıdan porno izlerken mastürbasyon yaptığını gördüm.

Zaten yaşım gereği azgınlığın zirvesinde olduğum dönemdeydim. Bu manzarayı görünce kendimi çekemedim onu izledim. Ekranda zenci bir erkek ile asyalı bir kadının sevişmesi vardı. Adam kadının içinde gidip gelirken kadın kulakları patlatırcasına bağırıyordu. Vajinam ıslanmaya başlamıştı, elim memelerime gitti. O sırada orhun boşalmaya başladı. Avucu ve peçete tamamen sırılsıklam olmuştu. Ben hızlıca tuvalete gittim, çıkarken kapıda orhunla karşılaştık. Yanından geçip içeri gittim ama aklım orhunda kalmıştı. Ne yapıp edip orhunu elde etmeliydim. Günlerce bunu düşünerek evde kendimi okşadım ve boşaldım.

Ayşenin okulda olduğu bir gün ayşeyi görme bahanesiyle Ayşelere gittim. Artık bugün istediğimi alacaktım. Ayşenin annesi ve babası çalıştığı için rahatça gidip gelebiliyordum böylece. Evden girdiğimde orhun odasında oyun oynuyordu. Ben geldiğimde mutfağa muhabbet etmek için yanıma geldi. Sohbet ederken ben kalkıp bardakları alma bahanesiyle dolgun kalçalarımı orhuna gösteriyordum. Ardından yere bir şey düşmüş bahanesiyle önünde domaldığımda tüm kalçamı suratının tam ortasına gelecek şekilde eğildim. Yan gözle beni derinlemesine süzdüğünü görebiliyordum. Nefes alışverişi, kalp ritminin değiştiğini anlayabiliyordum. Artık dayanacak gücüm kalmadığında ayağa kalktım yürürken sendeler gibi yaptım ve yanlışlıkla elim tam penisinin üzerine gelecek şekilde düştüm. Ben kalkmaya çalışır bahanesiyle elimle şortunun üstünden penisini tutunca eline değil, içine al dedi. Bir anda dudaklarımız birleşti ve şehvetle öpüşmeye başladık. Hızlıca orhunu soyup üstüne atladım. Orhun inlerken komşular duymasın diye ağzını kapatıp daha hızlı zıplamaya başladım. Memelerim titrerken orhun memelerimi emiyordu ve arada götüme tokatlar atıyordu. Hiç konuşmasına izin vermeden resmen ben onu beceriyordum. Gittikçe hızlandım, ben hızlandıkça orhun konuşmaya çalışıyordu. Ben ağzını öyle bir kapamıştım ki zar zor nefes alıyordu. Keşke ağzını o kadar sert kapamasaydım. Boşalırken çekilirdi ve şimdi onun çocuğunu karnımda taşımıyor olurdum.
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Mp3indir