Image

+18 Sohbet

  • Yetişkin Sohbet
  • Sıcak Sohbet
  • Ateşli Sohbet
Giriş İçin Tıkla
Anasayfa Sohbet RadyoKocamı Aldattım

Sevgili dostlar, önce sizi tanıştırmak sonra da hikayemi anlatmak istiyorum. Benim adım Lyubov, 25 yaşındayım ve boyum 1 ila 1.68 yıl arasında, bu genellikle bazı insanlar için büyük bir sorun olabilir. 55 kg , ben güzelim, sana kocam hakkında bir hikaye anlatacağım, pişman olup olmadığımı sorsan bile:
Komşu Ahmed’e göre saat 1.90 çiziyor, konsantre olmamak için şimdi dikkatimi çekmek için bir gece akşam yemeği yiyelim. Akşam, Mike kivit’ten ayrıldı Mike Mike’a dikkat etti, böylece Ferik’in göğsünü görebiliyordunuz, Mike’ı görmedim, bana dikkatle baktı, bir litre yiyen bir adam gibi, sabaha kadar Mike’ı uyumadılar… Ertesi akşam kapıyı çaldım, kapıyı açtım, kafamın içinde olduğumu söyledim, aldım, bu odada kadın olmadığımı söyledim, odaya girdim, koridora girdiğinde beni duvara yapıştırdı, seni istiyorum, seni istiyorum dedi altında yalamaya başladığımı, sıktığımı, yatağa uzandığımı, bana doğru uçtuğumu, içimde büyük bir itme olduğunu söyledi.Ama içimde bir şey vardı.

Beni yakaladı ve göğüslerimi penisin eliyle güzelce yalamaya başladı, ağzımı tuttu ve başımı tuttu, saçlarımı tuttu ve vajinamı bir nefeste oranlarını aramak için yakaladı, ben mutlu bir kediyim, derinden nasıl tercüme edilir, hızlı bir şekilde nefes alır, vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder ve vajinaya ateş eder Süper görünemezdim, yataktaydı, evet. Şemsüddin, bütün penis şiştiğinde spermi emmek istiyorum , vajinadan çıkarır, bir yudum verir, ağzımı büyük bir zevkle doldurur, tüm spermimi yutar, onu becerir, bu gün seni asla unutmayacağım,
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Mp3indir